Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 25 aug 2026

NATURAL DE MUNTE S.R.L.

NATURAL DE MUNTE S.R.L. (CUI 44754545) este o firmă din Bihor, înființată în 2021, înregistrată la codul CAEN 124. Date oficiale ANAF.

CAEN:124

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre NATURAL DE MUNTE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are NATURAL DE MUNTE S.R.L.?

Denumire
NATURAL DE MUNTE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
18 august 2021
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 124)?

CAEN

124

CAEN Rev. 22008-2023

Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 5 februarie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

5 februarie 2026 — prezent

Pe scurt despre firmă

NATURAL DE MUNTE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 44754545 și codul de TVA RO44754545. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 18 august 2021, sub numărul J2021002113051. Sediul social este în Bihor.

Codul CAEN principal este 124, corespunzând activității „cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, NATURAL DE MUNTE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

CRIŞTIORU DE JOS, Nr. 124

Sat Criştioru de Jos Com. Criştioru de Jos · Bihor · Cod poștal 417215

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma NATURAL DE MUNTE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei NATURAL DE MUNTE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

59.450 RON

81.6%

Profit net 2025

27.693 RON

Marjă 46.6%

87.9%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

37.197 RON

1.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-7.355102.757212.868322.98020212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru NATURAL DE MUNTE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202559.450 RON27.693 RON
2024322.980 RON228.460 RON
202359.300 RON6.263 RON
20223.070 RON-7.355 RON
20211.498 RON774 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL107.948 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:255.521 RON
Stocuri240.450 RON
Creante7.500 RON
Casa şi conturi la bănci7.571 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII37.197 RON
VENITURI IN AVANS108.281 RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:217.991 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta59.450 RON
VENITURI TOTALE155.356 RON
CHELTUIELI TOTALE127.157 RON
Profit brut28.199 RON
Pierdere bruta
Profit net27.693 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

NATURAL DE MUNTE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 59.450 RON, în scădere cu 81.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 27.693 RON (marjă 46.6%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 37.197 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este NATURAL DE MUNTE S.R.L. plătitor de TVA?

Da. NATURAL DE MUNTE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO44754545.

Care este sediul social?

CRIŞTIORU DE JOS, Nr. 124, Sat Criştioru de Jos Com. Criştioru de Jos, Bihor, cod poștal 417215.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru NATURAL DE MUNTE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre NATURAL DE MUNTE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bihor

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC