Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVAContribuabil Mijlociu

Actualizat: 22 aug 2026

FLEXOMATEI SRL

FLEXOMATEI SRL (CUI 18959720) este o firmă din Vrancea, înființată în 2006, înregistrată la codul CAEN 1812. Date oficiale ANAF.

CAEN:1812

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FLEXOMATEI SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FLEXOMATEI SRL?

Denumire
FLEXOMATEI SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
24 august 2006
Tip capital
Privat — capital autohton
Categorie fiscală
Contribuabil Mijlociu

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1812)?

CAEN

1812

CAEN Rev. 22008-2023

Alte activități de tipărire n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități de tipărire n.c.a.

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 31 august 2006

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

31 august 2006 — prezent

Pe scurt despre firmă

FLEXOMATEI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 18959720 și codul de TVA RO18959720. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 august 2006, sub numărul J2006000628390. Sediul social este în Vrancea.

Codul CAEN principal este 1812, corespunzând activității „alte activități de tipărire n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FLEXOMATEI SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Firma figurează în categoria contribuabililor mijlocii. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Balastierei, Nr. 6

Mun. Adjud · Vrancea

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FLEXOMATEI SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FLEXOMATEI SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

16.7M RON

0.8%

Profit net 2025

1.6M RON

Marjă 9.5%

38.7%

Salariați

34

6.3%

Datorii 2025

6.9M RON

24.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
05.6M11.1M16.7M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru FLEXOMATEI SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202516.7M RON1.6M RON
202416.5M RON2.6M RON
202312.6M RON1.7M RON
202211.2M RON2M RON
20217.6M RON867.679 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Casa şi conturi la bănci772.518 RON
CHELTUIELI IN AVANS14.709 RON
DATORII6.9M RON
VENITURI IN AVANS416.630 RON
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:6.5M RON
Capital subscris varsat20.100 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta16.7M RON
VENITURI TOTALE17M RON
CHELTUIELI TOTALE15.2M RON
Profit brut1.8M RON
Pierdere bruta
Profit net1.6M RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati34 RON
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL7.7M RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:6.1M RON
Stocuri2.9M RON
Creante2.4M RON

Interpretare

FLEXOMATEI SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 16.7M RON, în creștere cu 0.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 1.6M RON (marjă 9.5%) și operează cu un număr mediu de 34 salariați. Datoriile totale sunt de 6.9M RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FLEXOMATEI SRL plătitor de TVA?

Da. FLEXOMATEI SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO18959720.

Care este sediul social?

Str. Balastierei, Nr. 6, Mun. Adjud, Vrancea.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FLEXOMATEI SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FLEXOMATEI SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Vrancea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC