Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL

PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL (CUI 6604952) este o firmă din Covasna, înființată în 1994, înregistrată la codul CAEN 6920. Date oficiale ANAF.

CAEN:6920

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL?

Denumire
PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 decembrie 1994
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6920)?

CAEN

6920

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 6604952 și codul de TVA RO6604952. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 decembrie 1994, sub numărul J14/963/1994. Sediul social este în Covasna.

Codul CAEN principal este 6920, corespunzând activității „activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Józef Bem, Nr. 2

Mun. Sfântu Gheorghe · Covasna · Cod poștal 520023

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

403.858 RON

8.7%

Profit net 2025

137.586 RON

Marjă 34.1%

1.2%

Salariați

3

0.0%

Datorii 2025

42.258 RON

23.8%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0134.619269.239403.85820212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025403.858 RON137.586 RON
2024371.528 RON136.015 RON
2023371.489 RON157.552 RON
2022293.600 RON77.124 RON
2021273.604 RON79.041 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL649 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:180.308 RON
Stocuri
Creante121.548 RON
Casa şi conturi la bănci58.760 RON
CHELTUIELI IN AVANS3.557 RON
DATORII42.258 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:142.256 RON
Capital subscris varsat1.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta403.858 RON
VENITURI TOTALE403.859 RON
CHELTUIELI TOTALE260.246 RON
Profit brut143.613 RON
Pierdere bruta
Profit net137.586 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 403.858 RON, în creștere cu 8.7% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 137.586 RON (marjă 34.1%) și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 42.258 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL plătitor de TVA?

Da. PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO6604952.

Care este sediul social?

Str. Józef Bem, Nr. 2, Mun. Sfântu Gheorghe, Covasna, cod poștal 520023.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre PRESTARI SERVICII CONTINFO PLUS SRL, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Covasna

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC