Actualizat: 3 iul 2026
BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L.
BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. (CUI 54784039) este o firmă din Galaţi, înființată în 2026, înregistrată la codul CAEN 6920. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L.?
- Denumire
- BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 27 mai 2026
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 6920)?
CAEN
6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 54784039. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2026, sub numărul J2026035126001. Sediul social este în Galaţi.
Codul CAEN principal este 6920, corespunzând activității „activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Ion Creangă, Nr. 15
Mun. Galaţi · Galaţi · Cod poștal 800028
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Firmă recent înființată (sub 1 an). Primul bilanț se depune până la 31 mai al anului următor înființării. Sursa: Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Este BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Ion Creangă, Nr. 15, Mun. Galaţi, Galaţi, cod poștal 800028.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BUIUC D ELENA EXPERT CONTABIL S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Galaţi
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!