Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

AEGIS PIELESTI S.R.L.

AEGIS PIELESTI S.R.L. (CUI 54565349) este o firmă din Dolj, înființată în 2026, înregistrată la codul CAEN 6812. Date oficiale ANAF.

CAEN:6812

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AEGIS PIELESTI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AEGIS PIELESTI S.R.L.?

Denumire
AEGIS PIELESTI S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
24 aprilie 2026
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6812)?

CAEN

6812

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Dezvoltare (promovare) imobiliară

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 27 aprilie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

27 aprilie 2026 — prezent

Pe scurt despre firmă

AEGIS PIELESTI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 54565349 și codul de TVA RO54565349. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 aprilie 2026, sub numărul J2026027696004. Sediul social este în Dolj.

Din punct de vedere fiscal, AEGIS PIELESTI S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Gheorghiţă Geolgău, Nr. 89

Cladirea C1. Camera 2 · Sat Pieleşti Com. Pieleşti · Dolj

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AEGIS PIELESTI S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Date financiare oficiale

Firmă recent înființată (sub 1 an). Primul bilanț se depune până la 31 mai al anului următor înființării. Sursa: Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Este AEGIS PIELESTI S.R.L. plătitor de TVA?

Da. AEGIS PIELESTI S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO54565349.

Care este sediul social?

Str. Gheorghiţă Geolgău, Nr. 89, Sat Pieleşti Com. Pieleşti, Dolj.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AEGIS PIELESTI S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AEGIS PIELESTI S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Dolj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC