Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iul 2026

DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV

DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV (CUI 5364088) este o firmă din Tulcea, înființată în 1994, înregistrată la codul CAEN 220. Date oficiale ANAF.

CAEN:220

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Denumire
DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV
Formă juridică
Societate comercială în nume colectiv
Înființată la
21 martie 1994
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 220)?

CAEN

220

CAEN Rev. 22008-2023

Exploatarea forestieră

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Exploatarea forestieră

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 decembrie 2004

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 decembrie 2004 — prezent

Pe scurt despre firmă

DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV este o societate comercială activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 5364088 și codul de TVA RO5364088. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 martie 1994, sub numărul J36/154/1994. Sediul social este în Tulcea.

Codul CAEN principal este 220, corespunzând activității „exploatarea forestieră". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Alexandru Vlahuţă, Nr. 11

Orş. Babadag · Tulcea

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV. Anterior, firma s-a numit SC DRAGAN ANA SNC (2021–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.3M RON

11.9%

Profit net 2025

141.871 RON

Marjă 10.7%

410.9%

Salariați

6

14.3%

Datorii 2025

46.747 RON

23.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-45.631411.709869.0501.3M20212022202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.3M RON141.871 RON
20241.2M RON-45.631 RON
20231.2M RON119.114 RON
2022983.500 RON19.188 RON
2021890.469 RON62.044 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Casa şi conturi la bănci92.840 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII46.747 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:410.388 RON
Capital subscris varsat1.005 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.3M RON
VENITURI TOTALE1.3M RON
CHELTUIELI TOTALE1.2M RON
Profit brut168.896 RON
Pierdere bruta
Profit net141.871 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati6 RON
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL7.827 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:449.308 RON
Stocuri249.770 RON
Creante106.698 RON

Interpretare

DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.3M RON, în creștere cu 11.9% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 141.871 RON (marjă 10.7%) și operează cu un număr mediu de 6 salariați. Datoriile totale sunt de 46.747 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV plătitor de TVA?

Da. DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO5364088.

Care este sediul social?

Str. Alexandru Vlahuţă, Nr. 11, Orş. Babadag, Tulcea.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DRAGAN-ANA SOCIETATE IN NUME COLECTIV, vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Tulcea

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC