Actualizat: 30 iun 2026
ALTEA 1947 S.R.L.
ALTEA 1947 S.R.L. (CUI 53298570) este o firmă din București, înființată în 2026, înregistrată la codul CAEN 4712. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ALTEA 1947 S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ALTEA 1947 S.R.L.?
- Denumire
- ALTEA 1947 S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 16 ianuarie 2026
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4712)?
CAEN
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 19 ianuarie 2026
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
19 ianuarie 2026 — prezent
Pe scurt despre firmă
ALTEA 1947 S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 53298570 și codul de TVA RO53298570. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 ianuarie 2026, sub numărul J2026002931009. Sediul social este în București.
Din punct de vedere fiscal, ALTEA 1947 S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Aleea Avrig, Nr. 3
Sector 2 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 21581
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ALTEA 1947 S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
Firmă recent înființată (sub 1 an). Primul bilanț se depune până la 31 mai al anului următor înființării. Sursa: Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Este ALTEA 1947 S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. ALTEA 1947 S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO53298570.
Care este sediul social?▼
Aleea Avrig, Nr. 3, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 21581.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ALTEA 1947 S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!