Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

JAKAB SUCCES S.R.L.

JAKAB SUCCES S.R.L. (CUI 53177063) este o firmă din Bihor, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 5612. Date oficiale ANAF.

CAEN:5612

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre JAKAB SUCCES S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are JAKAB SUCCES S.R.L.?

Denumire
JAKAB SUCCES S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
23 decembrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5612)?

CAEN

5612

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale unităților mobile de alimentație

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

JAKAB SUCCES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 53177063. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 23 decembrie 2025, sub numărul J2025100243003. Sediul social este în Bihor.

Din punct de vedere fiscal, JAKAB SUCCES S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Avram Iancu, Nr. 114

Sat Tinca Com. Tinca · Bihor

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma JAKAB SUCCES S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Date financiare oficiale

JAKAB SUCCES S.R.L. nu are bilanțuri publicate în registrul ANAF pentru perioada 2021-2025. Motiv posibil: formă juridică fără obligație de raportare contabilă publică sau bilanțuri nedepuse. Sursa: Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Este JAKAB SUCCES S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. JAKAB SUCCES S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Avram Iancu, Nr. 114, Sat Tinca Com. Tinca, Bihor.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru JAKAB SUCCES S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre JAKAB SUCCES S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bihor

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC