Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L.

MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. (CUI 53164470) este o firmă din Timiş, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 5510. Date oficiale ANAF.

CAEN:5510

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L.?

Denumire
MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
19 decembrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5510)?

CAEN

5510

CAEN Rev. 22008-2023

Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 53164470. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 19 decembrie 2025, sub numărul J2025099727007. Sediul social este în Timiş.

Codul CAEN principal este 5510, corespunzând activității „hoteluri și alte facilități de cazare similare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Constantin Brâncoveanu, Nr. 22

Mun. Timişoara · Timiş · Cod poștal 300217

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Date financiare oficiale

MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. nu are bilanțuri publicate în registrul ANAF pentru perioada 2021-2025. Motiv posibil: formă juridică fără obligație de raportare contabilă publică sau bilanțuri nedepuse. Sursa: Ministerul Finanțelor.

Întrebări frecvente

Este MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Constantin Brâncoveanu, Nr. 22, Mun. Timişoara, Timiş, cod poștal 300217.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MASSIMO RESIDENCE HOTEL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Timiş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC