Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

NOVA ANALYTICA S.R.L.

NOVA ANALYTICA S.R.L. (CUI 52972257) este o firmă din Mehedinţi, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 6210. Date oficiale ANAF.

CAEN:6210

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre NOVA ANALYTICA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are NOVA ANALYTICA S.R.L.?

Denumire
NOVA ANALYTICA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
21 noiembrie 2025
Tip capital
Privat — capital străin

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6210)?

CAEN

6210

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

NOVA ANALYTICA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52972257. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2025, sub numărul J2025090913005. Sediul social este în Mehedinţi.

Din punct de vedere fiscal, NOVA ANALYTICA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Dr. Babeş, Nr. 15

Mun. Drobeta-Turnu Severin · Mehedinţi · Cod poștal 220191

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma NOVA ANALYTICA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei NOVA ANALYTICA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 21 noiembrie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

19.162 RON

Profit net 2025

12.619 RON

Marjă 65.9%

Salariați

1

Datorii 2025

4.163 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru NOVA ANALYTICA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202519.162 RON12.619 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL450 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:16.532 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci16.532 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII4.163 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:12.819 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta19.162 RON
VENITURI TOTALE19.162 RON
CHELTUIELI TOTALE5.980 RON
Profit brut13.182 RON
Pierdere bruta
Profit net12.619 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

NOVA ANALYTICA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 19.162 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 12.619 RON (marjă 65.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 4.163 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este NOVA ANALYTICA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. NOVA ANALYTICA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Dr. Babeş, Nr. 15, Mun. Drobeta-Turnu Severin, Mehedinţi, cod poștal 220191.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru NOVA ANALYTICA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre NOVA ANALYTICA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Mehedinţi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC