Actualizat: 30 iun 2026
ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L.
ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. (CUI 52969049) este o firmă din Buzău, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 7411. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L.?
- Denumire
- ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 21 noiembrie 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 7411)?
CAEN
7411
Activități de design industrial și vestimentar
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52969049. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 21 noiembrie 2025, sub numărul J2025090760005. Sediul social este în Buzău.
Din punct de vedere fiscal, ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Principală, Nr. 218
Sat Pârscov Com. Pârscov · Buzău
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
11.188 RON
Profit net 2025
3.684 RON
Marjă 32.9%
Salariați
1
Datorii 2025
12.952 RON
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 11.188 RON | 3.684 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 11.188 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 3.684 RON (marjă 32.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 12.952 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Principală, Nr. 218, Sat Pârscov Com. Pârscov, Buzău.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ITSE CREATIVE HOUSE S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Buzău
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!