Actualizat: 27 iul 2026
CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L.
CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. (CUI 52869368) este o firmă din Dâmboviţa, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 4722. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L.?
- Denumire
- CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 7 noiembrie 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4722)?
CAEN
4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52869368. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 7 noiembrie 2025, sub numărul J2025085965006. Sediul social este în Dâmboviţa.
Codul CAEN principal este 4722, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Trandafirilor, Nr. 24
Sat Urseiu Com. Vişineşti · Dâmboviţa
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
950 RON
Profit net 2025
733 RON
Marjă 77.2%
Salariați
—
Datorii 2025
503 RON
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 950 RON | 733 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 950 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 733 RON (marjă 77.2%). Datoriile totale sunt de 503 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Trandafirilor, Nr. 24, Sat Urseiu Com. Vişineşti, Dâmboviţa.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CARMANGERIA POIANA TEILOR S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Dâmboviţa
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!