Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

DOB ARMONIA S.R.L.

DOB ARMONIA S.R.L. (CUI 52849034) este o firmă din Satu Mare, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 8299. Date oficiale ANAF.

CAEN:8299

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DOB ARMONIA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DOB ARMONIA S.R.L.?

Denumire
DOB ARMONIA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 noiembrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8299)?

CAEN

8299

CAEN Rev. 22008-2023

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4360, 4611, 4612, 4613, 4614, 4615, 4616, 4617, 4618, 4619, 4791, 4792, 5231, 5232, 5330, 5540, 5640, 6120, 7751, 7752, 8240, 8291, 8299, 8561, 8697, 8791, 9540, 9640

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

DOB ARMONIA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52849034. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025, sub numărul J2025085161004. Sediul social este în Satu Mare.

Codul CAEN principal este 8299, corespunzând activității „alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DOB ARMONIA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Sfântul Ioan, Nr. 18

Sat Medieşu Aurit Com. Medieşu Aurit · Satu Mare

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma DOB ARMONIA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei DOB ARMONIA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 5 noiembrie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

44.345 RON

Profit net 2025

18.232 RON

Marjă 41.1%

Salariați

5

Datorii 2025

51.573 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru DOB ARMONIA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202544.345 RON18.232 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:70.005 RON
Stocuri
Creante69.805 RON
Casa şi conturi la bănci200 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII51.573 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:18.432 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta44.345 RON
VENITURI TOTALE44.345 RON
CHELTUIELI TOTALE25.679 RON
Profit brut18.666 RON
Pierdere bruta
Profit net18.232 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati5 RON

Interpretare

DOB ARMONIA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 44.345 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 18.232 RON (marjă 41.1%) și operează cu un număr mediu de 5 salariați. Datoriile totale sunt de 51.573 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DOB ARMONIA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. DOB ARMONIA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Sfântul Ioan, Nr. 18, Sat Medieşu Aurit Com. Medieşu Aurit, Satu Mare.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DOB ARMONIA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DOB ARMONIA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Satu Mare

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC