Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

GEORGETTE BEAUTY S.R.L.

GEORGETTE BEAUTY S.R.L. (CUI 52765723) este o firmă din Cluj, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 9622. Date oficiale ANAF.

CAEN:9622

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre GEORGETTE BEAUTY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are GEORGETTE BEAUTY S.R.L.?

Denumire
GEORGETTE BEAUTY S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
24 octombrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9622)?

CAEN

9622

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de tratament și înfrumusețare

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

GEORGETTE BEAUTY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52765723. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 octombrie 2025, sub numărul J2025081262002. Sediul social este în Cluj.

Din punct de vedere fiscal, GEORGETTE BEAUTY S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Arţarului, Nr. 12A-14

Mun. Cluj-Napoca · Cluj · Cod poștal 103

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma GEORGETTE BEAUTY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei GEORGETTE BEAUTY S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 24 octombrie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-13.580 RON

Pierdere

Salariați

1

Datorii 2025

44.334 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru GEORGETTE BEAUTY S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-13.580 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL30.205 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:1.549 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci1.549 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII44.334 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-12.580 RON
Capital subscris varsat1.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE13.580 RON
Profit brut
Pierdere bruta13.580 RON
Profit net
Pierdere neta13.580 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

GEORGETTE BEAUTY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 13.580 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 44.334 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -12.580 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este GEORGETTE BEAUTY S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. GEORGETTE BEAUTY S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Arţarului, Nr. 12A-14, Mun. Cluj-Napoca, Cluj, cod poștal 103.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru GEORGETTE BEAUTY S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre GEORGETTE BEAUTY S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC