Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 iul 2026

FAIRYDUST EVENTS S.R.L.

FAIRYDUST EVENTS S.R.L. (CUI 52716658) este o firmă din Cluj, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 8230. Date oficiale ANAF.

CAEN:8230

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre FAIRYDUST EVENTS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are FAIRYDUST EVENTS S.R.L.?

Denumire
FAIRYDUST EVENTS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
17 octombrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8230)?

CAEN

8230

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 8230, 9329

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

FAIRYDUST EVENTS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52716658. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 17 octombrie 2025, sub numărul J2025079168004. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 8230, corespunzând activității „activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, FAIRYDUST EVENTS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Aleea Bâlea, Nr. 9M

Mun. Cluj-Napoca · Cluj

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma FAIRYDUST EVENTS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei FAIRYDUST EVENTS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 17 octombrie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

34.134 RON

Profit net 2025

9.165 RON

Marjă 26.9%

Salariați

1

Datorii 2025

12.592 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru FAIRYDUST EVENTS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202534.134 RON9.165 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL115 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:21.692 RON
Stocuri
Creante21.638 RON
Casa şi conturi la bănci54 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII12.592 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:9.215 RON
Capital subscris varsat50 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta34.134 RON
VENITURI TOTALE34.134 RON
CHELTUIELI TOTALE23.267 RON
Profit brut10.867 RON
Pierdere bruta
Profit net9.165 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

FAIRYDUST EVENTS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 34.134 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 9.165 RON (marjă 26.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 12.592 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este FAIRYDUST EVENTS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. FAIRYDUST EVENTS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Aleea Bâlea, Nr. 9M, Mun. Cluj-Napoca, Cluj.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru FAIRYDUST EVENTS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre FAIRYDUST EVENTS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC