Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

SNACKTORY HUB S.R.L.

SNACKTORY HUB S.R.L. (CUI 52564010) este o firmă din Neamţ, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 1072. Date oficiale ANAF.

CAEN:1072

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre SNACKTORY HUB S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are SNACKTORY HUB S.R.L.?

Denumire
SNACKTORY HUB S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
24 septembrie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 1072)?

CAEN

1072

CAEN Rev. 22008-2023

Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 25 septembrie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

25 septembrie 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

SNACKTORY HUB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52564010 și codul de TVA RO52564010. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2025, sub numărul J2025072604002. Sediul social este în Neamţ.

Codul CAEN principal este 1072, corespunzând activității „fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, SNACKTORY HUB S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Dumbravei, Nr. 5

Mun. Piatra Neamţ · Neamţ

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma SNACKTORY HUB S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei SNACKTORY HUB S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 24 septembrie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-6.115 RON

Pierdere

Salariați

Datorii 2025

1.9M RON

Bilanț ANAF multi-an pentru SNACKTORY HUB S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-6.115 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Casa şi conturi la bănci72.855 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.9M RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:3.885 RON
Capital subscris varsat10.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE5.165 RON
CHELTUIELI TOTALE11.280 RON
Profit brut
Pierdere bruta6.115 RON
Profit net
Pierdere neta6.115 RON
Numar mediu de salariati
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL1.9M RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:72.855 RON
Stocuri
Creante

Interpretare

SNACKTORY HUB S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 6.115 RON. Datoriile totale sunt de 1.9M RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este SNACKTORY HUB S.R.L. plătitor de TVA?

Da. SNACKTORY HUB S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO52564010.

Care este sediul social?

Str. Dumbravei, Nr. 5, Mun. Piatra Neamţ, Neamţ.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SNACKTORY HUB S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre SNACKTORY HUB S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Neamţ

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC