Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

OCTIS CURIERAT S.R.L.

OCTIS CURIERAT S.R.L. (CUI 52366064) este o firmă din Bacău, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 5320. Date oficiale ANAF.

CAEN:5320

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre OCTIS CURIERAT S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are OCTIS CURIERAT S.R.L.?

Denumire
OCTIS CURIERAT S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 august 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5320)?

CAEN

5320

CAEN Rev. 22008-2023

Alte activități poștale și de curier

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități poștale și de curier

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

OCTIS CURIERAT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52366064. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 august 2025, sub numărul J2025063025009. Sediul social este în Bacău.

Codul CAEN principal este 5320, corespunzând activității „alte activități poștale și de curier". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, OCTIS CURIERAT S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Crângului, Nr. 28 B

Mun. Moineşti · Bacău

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma OCTIS CURIERAT S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei OCTIS CURIERAT S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 22 august 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

9.324 RON

Profit net 2025

5.027 RON

Marjă 53.9%

Salariați

Datorii 2025

1.335 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru OCTIS CURIERAT S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20259.324 RON5.027 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:7.562 RON
Stocuri
Creante61 RON
Casa şi conturi la bănci7.501 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.335 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:6.227 RON
Capital subscris varsat1.200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta9.324 RON
VENITURI TOTALE9.324 RON
CHELTUIELI TOTALE2.962 RON
Profit brut6.362 RON
Pierdere bruta
Profit net5.027 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

OCTIS CURIERAT S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 9.324 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 5.027 RON (marjă 53.9%). Datoriile totale sunt de 1.335 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este OCTIS CURIERAT S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. OCTIS CURIERAT S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Crângului, Nr. 28 B, Mun. Moineşti, Bacău.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru OCTIS CURIERAT S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre OCTIS CURIERAT S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bacău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC