Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.

EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. (CUI 52234250) este o firmă din Suceava, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 6832. Date oficiale ANAF.

CAEN:6832

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.?

Denumire
EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
28 iulie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6832)?

CAEN

6832

CAEN Rev. 22008-2023

Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52234250. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2025, sub numărul J2025056456009. Sediul social este în Suceava.

Codul CAEN principal este 6832, corespunzând activității „administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Teilor, Nr. 2

Camera nr. 12.parter · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia · Suceava

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.. Anterior, firma s-a numit EXPERT SERBAN EVALUARI S.R.L. (2025).

Care e cifra de afaceri a firmei EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 28 iulie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

59.090 RON

Profit net 2025

37.885 RON

Marjă 64.1%

Salariați

Datorii 2025

9.613 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202559.090 RON37.885 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:48.498 RON
Stocuri
Creante1.526 RON
Casa şi conturi la bănci46.972 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII9.613 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:38.885 RON
Capital subscris varsat1.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta59.090 RON
VENITURI TOTALE59.090 RON
CHELTUIELI TOTALE14.197 RON
Profit brut44.893 RON
Pierdere bruta
Profit net37.885 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 59.090 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 37.885 RON (marjă 64.1%). Datoriile totale sunt de 9.613 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Teilor, Nr. 2, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia, Suceava.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre EXPERT ŞERBAN EVALUĂRI S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Suceava

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC