Actualizat: 31 iul 2026
CARWASH BALTENI S.R.L.
CARWASH BALTENI S.R.L. (CUI 52203911) este o firmă din Olt, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 9531. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre CARWASH BALTENI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are CARWASH BALTENI S.R.L.?
- Denumire
- CARWASH BALTENI S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 23 iulie 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9531)?
CAEN
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
CARWASH BALTENI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 52203911. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 23 iulie 2025, sub numărul J2025054753007. Sediul social este în Olt.
Din punct de vedere fiscal, CARWASH BALTENI S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Radu Popescu, Nr. 40
Sat Bălteni Com. Bălteni · Olt
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma CARWASH BALTENI S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei CARWASH BALTENI S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
5.035 RON
Profit net 2025
-46.273 RON
Pierdere
Salariați
1
Datorii 2025
252.390 RON
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 5.035 RON | -46.273 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
CARWASH BALTENI S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 5.035 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 46.273 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 252.390 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -46.073 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este CARWASH BALTENI S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. CARWASH BALTENI S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Radu Popescu, Nr. 40, Sat Bălteni Com. Bălteni, Olt.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CARWASH BALTENI S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Olt
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!