Actualizat: 3 iul 2026
OVIDIU 2717 S.R.L.
OVIDIU 2717 S.R.L. (CUI 51960157) este o firmă din Vaslui, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 4933. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre OVIDIU 2717 S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are OVIDIU 2717 S.R.L.?
- Denumire
- OVIDIU 2717 S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 13 iunie 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4933)?
CAEN
4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
OVIDIU 2717 S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 51960157. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 iunie 2025, sub numărul J2025042119000. Sediul social este în Vaslui.
Din punct de vedere fiscal, OVIDIU 2717 S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Petru Rareş, Nr. 27
Mun. Bârlad · Vaslui
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma OVIDIU 2717 S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei OVIDIU 2717 S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
37.773 RON
Profit net 2025
8.214 RON
Marjă 21.7%
Salariați
—
Datorii 2025
—
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 37.773 RON | 8.214 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
OVIDIU 2717 S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 37.773 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 8.214 RON (marjă 21.7%). Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este OVIDIU 2717 S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. OVIDIU 2717 S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Petru Rareş, Nr. 27, Mun. Bârlad, Vaslui.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru OVIDIU 2717 S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Vaslui
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!