Actualizat: 30 iun 2026
MALU NBS S.R.L.
MALU NBS S.R.L. (CUI 51770837) este o firmă din Cluj, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 8130. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre MALU NBS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are MALU NBS S.R.L.?
- Denumire
- MALU NBS S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 13 mai 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 8130)?
CAEN
8130
Activități de întreținere peisagistică
Activități de înteținere peisagistică
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
MALU NBS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 51770837. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 mai 2025, sub numărul J2025033484005. Sediul social este în Cluj.
Codul CAEN principal este 8130, corespunzând activității „activități de întreținere peisagistică". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, MALU NBS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Sub Coastă, Nr. 32A
Sat Mociu Com. Mociu · Cluj
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma MALU NBS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Date financiare oficiale
MALU NBS S.R.L. nu are bilanțuri publicate în registrul ANAF pentru perioada 2021-2025. Motiv posibil: formă juridică fără obligație de raportare contabilă publică sau bilanțuri nedepuse. Sursa: Ministerul Finanțelor.
Întrebări frecvente
Este MALU NBS S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. MALU NBS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Str. Sub Coastă, Nr. 32A, Sat Mociu Com. Mociu, Cluj.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MALU NBS S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Cluj
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!