Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iul 2026

RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L.

RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. (CUI 51645699) este o firmă din Cluj, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 7711. Date oficiale ANAF.

CAEN:7711

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L.?

Denumire
RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
16 aprilie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7711)?

CAEN

7711

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 septembrie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 septembrie 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 51645699 și codul de TVA RO51645699. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2025, sub numărul J2025027326003. Sediul social este în Cluj.

Codul CAEN principal este 7711, corespunzând activității „activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

TURENI, Nr. 48

Sat Tureni Com. Tureni · Cluj

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 16 aprilie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

1.504 RON

Profit net 2025

-876 RON

Pierdere

Salariați

Datorii 2025

1.975 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.504 RON-876 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:1.299 RON
Stocuri
Creante104 RON
Casa şi conturi la bănci1.195 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.975 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-676 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.504 RON
VENITURI TOTALE1.504 RON
CHELTUIELI TOTALE2.380 RON
Profit brut
Pierdere bruta876 RON
Profit net
Pierdere neta876 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.504 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 876 RON. Datoriile totale sunt de 1.975 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -676 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. plătitor de TVA?

Da. RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO51645699.

Care este sediul social?

TURENI, Nr. 48, Sat Tureni Com. Tureni, Cluj.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre RV TRANSILVANIA RENTAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC