Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

QUANT BIZ BUILDERS S.R.L.

QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. (CUI 51426575) este o firmă din Cluj, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 7020. Date oficiale ANAF.

CAEN:7020

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are QUANT BIZ BUILDERS S.R.L.?

Denumire
QUANT BIZ BUILDERS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
11 martie 2025
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7020)?

CAEN

7020

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de consultanță în afaceri și management

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 aprilie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 aprilie 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 51426575 și codul de TVA RO51426575. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2025, sub numărul J2025016890007. Sediul social este în Cluj.

Din punct de vedere fiscal, QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Clopoţeilor, Nr. 5

Mun. Cluj-Napoca · Cluj

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei QUANT BIZ BUILDERS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 11 martie 2025. Primul bilanț complet: 2025.

Cifra afaceri 2025

332.825 RON

Profit net 2025

170.737 RON

Marjă 51.3%

Salariați

1

Datorii 2025

114.860 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025332.825 RON170.737 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL168.307 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:114.954 RON
Stocuri
Creante4.983 RON
Casa şi conturi la bănci109.971 RON
CHELTUIELI IN AVANS2.536 RON
DATORII114.860 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:170.937 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta332.825 RON
VENITURI TOTALE334.997 RON
CHELTUIELI TOTALE159.209 RON
Profit brut175.788 RON
Pierdere bruta
Profit net170.737 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 332.825 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 170.737 RON (marjă 51.3%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 114.860 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. plătitor de TVA?

Da. QUANT BIZ BUILDERS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO51426575.

Care este sediul social?

Str. Clopoţeilor, Nr. 5, Mun. Cluj-Napoca, Cluj.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru QUANT BIZ BUILDERS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre QUANT BIZ BUILDERS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Cluj

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC