Actualizat: 1 iul 2026
ROMBECOR SAFETY S.R.L.
ROMBECOR SAFETY S.R.L. (CUI 51222885) este o firmă din București, înființată în 2025, înregistrată la codul CAEN 4100. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre ROMBECOR SAFETY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are ROMBECOR SAFETY S.R.L.?
- Denumire
- ROMBECOR SAFETY S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 4 februarie 2025
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4100)?
CAEN
4100
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 16 octombrie 2025
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
16 octombrie 2025 — prezent
Pe scurt despre firmă
ROMBECOR SAFETY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 51222885 și codul de TVA RO51222885. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2025, sub numărul J2025007110002. Sediul social este în București.
Din punct de vedere fiscal, ROMBECOR SAFETY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str SIBIU, Nr. 7
Sector 6 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 61533
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma ROMBECOR SAFETY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei ROMBECOR SAFETY S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
595.956 RON
Profit net 2025
233.112 RON
Marjă 39.1%
Salariați
4
Datorii 2025
112.700 RON
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 595.956 RON | 233.112 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
ROMBECOR SAFETY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 595.956 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 233.112 RON (marjă 39.1%) și operează cu un număr mediu de 4 salariați. Datoriile totale sunt de 112.700 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este ROMBECOR SAFETY S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. ROMBECOR SAFETY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO51222885.
Care este sediul social?▼
Str SIBIU, Nr. 7, Sector 6 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 61533.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ROMBECOR SAFETY S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
SHISHA LUX S.R.L.
CUI 43236197 · CAEN 9313
B. STRATEGY & DESIGN S.R.L.
CUI 54456279 · CAEN 7311
FUNDATIA WORLD VISION ROMANIA
CUI 9232411 · CAEN —
ASOCIATIA PRODUCATORILOR SI DISTRIBUITORILOR DE ECHIPAMENTE DE TEHNOLOGIA INFORMATIEI SI COMUNICATIILOR (A.P.D.E.T.I.C.)
CUI 15798238 · CAEN 9999
MXC BUILDING CONCEPT S.R.L.
CUI 46632218 · CAEN 4120
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!