Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

WIMEKO TECHGROUP S.R.L.

WIMEKO TECHGROUP S.R.L. (CUI 50806320) este o firmă din Sibiu, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4614. Date oficiale ANAF.

CAEN:4614

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre WIMEKO TECHGROUP S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are WIMEKO TECHGROUP S.R.L.?

Denumire
WIMEKO TECHGROUP S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
1 noiembrie 2024
Tip capital
Privat — autohton și străin

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4614)?

CAEN

4614

CAEN Rev. 22008-2023

Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 noiembrie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 noiembrie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

WIMEKO TECHGROUP S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50806320 și codul de TVA RO50806320. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 1 noiembrie 2024, sub numărul J2024036757000. Sediul social este în Sibiu.

Codul CAEN principal este 4614, corespunzând activității „intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, WIMEKO TECHGROUP S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Şos. Sibiului, Nr. 2

Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr · Sibiu

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma WIMEKO TECHGROUP S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei WIMEKO TECHGROUP S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 1 noiembrie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

169.180 RON

Profit net 2025

-102.658 RON

Pierdere

8034.5%

Salariați

1

Datorii 2025

257.791 RON

1500.9%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-102.658-12.04578.567169.18020242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru WIMEKO TECHGROUP S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025169.180 RON-102.658 RON
2024-1.262 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL44.101 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:110.770 RON
Stocuri
Creante67.552 RON
Casa şi conturi la bănci43.218 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII257.791 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-102.920 RON
Capital subscris varsat1.000 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta169.180 RON
VENITURI TOTALE191.126 RON
CHELTUIELI TOTALE293.784 RON
Profit brut
Pierdere bruta102.658 RON
Profit net
Pierdere neta102.658 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

WIMEKO TECHGROUP S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 169.180 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 102.658 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 257.791 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -102.920 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este WIMEKO TECHGROUP S.R.L. plătitor de TVA?

Da. WIMEKO TECHGROUP S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO50806320.

Care este sediul social?

Şos. Sibiului, Nr. 2, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr, Sibiu.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru WIMEKO TECHGROUP S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre WIMEKO TECHGROUP S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Sibiu

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC