Actualizat: 3 iul 2026
KEF AUTO S.R.L.
KEF AUTO S.R.L. (CUI 50628916) este o firmă din Sibiu, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4520. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre KEF AUTO S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are KEF AUTO S.R.L.?
- Denumire
- KEF AUTO S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 2 octombrie 2024
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4520)?
CAEN
4520
Întreținerea și repararea autovehiculelor
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 9531, 9540
Situație fiscală
Plătitor TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Pe scurt despre firmă
KEF AUTO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50628916. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 octombrie 2024, sub numărul J2024026652003. Sediul social este în Sibiu.
Codul CAEN principal este 4520, corespunzând activității „întreținerea și repararea autovehiculelor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, KEF AUTO S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Aleea Petuniei, Nr. 5
Mun. Sibiu · Sibiu · Cod poștal 550114
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma KEF AUTO S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei KEF AUTO S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
7.000 RON
180.0%Profit net 2025
-557 RON
Pierdere
340.1%Salariați
—
Datorii 2025
924 RON
0.0%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 7.000 RON | -557 RON |
| 2024 | 2.500 RON | 232 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
KEF AUTO S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 7.000 RON, în creștere cu 180.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 557 RON. Datoriile totale sunt de 924 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -125 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este KEF AUTO S.R.L. plătitor de TVA?▼
Nu. KEF AUTO S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.
Care este sediul social?▼
Aleea Petuniei, Nr. 5, Mun. Sibiu, Sibiu, cod poștal 550114.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru KEF AUTO S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Sibiu
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!