Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 28 iul 2026

ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.

ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. (CUI 50542490) este o firmă din Buzău, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 8291. Date oficiale ANAF.

CAEN:8291

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.?

Denumire
ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
13 septembrie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8291)?

CAEN

8291

CAEN Rev. 22008-2023

Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 10 octombrie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

13 septembrie 2024 — 10 octombrie 2024

Pe scurt despre firmă

ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50542490. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 2024, sub numărul J2024022087001. Sediul social este în Buzău.

Codul CAEN principal este 8291, corespunzând activității „activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Sat Borduşani Com. Săgeata · Buzău

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: ADINA DINU SERVICE TRAD. SI INTEGRARE (2024) și ADINA DINU SERVICE TRADUCERE SI INTEGRARE (2025).

Care e cifra de afaceri a firmei ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 13 septembrie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

150.042 RON

415.6%

Profit net 2025

27.678 RON

Marjă 18.4%

55256.0%

Salariați

1

Datorii 2025

13.399 RON

69.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
050.014100.028150.04220242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025150.042 RON27.678 RON
202429.100 RON50 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:41.228 RON
Stocuri
Creante29.193 RON
Casa şi conturi la bănci12.035 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII13.399 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:27.829 RON
Capital subscris varsat100 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta150.042 RON
VENITURI TOTALE150.042 RON
CHELTUIELI TOTALE121.088 RON
Profit brut28.954 RON
Pierdere bruta
Profit net27.678 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 150.042 RON, în creștere cu 415.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 27.678 RON (marjă 18.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 13.399 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

, Nr. 170, Sat Borduşani Com. Săgeata, Buzău.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADINA DINU SERVICE TRADUCERE ŞI INTEGRARE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Buzău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC