Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L.

AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. (CUI 50538015) este o firmă din Brăila, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4799. Date oficiale ANAF.

CAEN:4799

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?

Denumire
AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
12 septembrie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4799)?

CAEN

4799

CAEN Rev. 22008-2024

Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50538015. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2024, sub numărul J2024021818002. Sediul social este în Brăila.

Codul CAEN principal este 4799, corespunzând activității „comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Nicopole, Nr. 130

Mun. Brăila · Brăila

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 12 septembrie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

-5.979 RON

Pierdere

40.9%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

15.932 RON

57.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-10.122-6.748-3.374020242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-5.979 RON
2024-10.122 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:31 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci31 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII15.932 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-15.901 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE5.979 RON
Profit brut
Pierdere bruta5.979 RON
Profit net
Pierdere neta5.979 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de . Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 5.979 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 15.932 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -15.901 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Nicopole, Nr. 130, Mun. Brăila, Brăila.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AFAS CLEAN SOLUTIONS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Brăila

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC