Actualizat: 1 aug 2026
POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ (CUI 50492210) este o firmă din București, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4321. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
- Denumire
- POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 2 septembrie 2024
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4321)?
CAEN
4321
Lucrări de instalații electrice
Lucrări de instalații electrice
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 octombrie 2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 octombrie 2024 — prezent
Pe scurt despre firmă
POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50492210 și codul de TVA RO50492210. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 septembrie 2024, sub numărul J2024019321008. Sediul social este în București.
Codul CAEN principal este 4321, corespunzând activității „lucrări de instalații electrice". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Drm. Valea Doftanei, Nr. 131A
Sector 6 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 61981
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Firma și-a schimbat denumirea
Denumirea actuală este POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ. Anterior, firma s-a numit POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATA (2024).
Care e cifra de afaceri a firmei POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?
Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2024
164.590 RON
Profit net 2024
68.717 RON
Marjă 41.8%
Salariați
4
Datorii 2024
61.537 RON
| An | Cifra afaceri | Profit net | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Bilanț nedepus pentru acest an | |||||
| 2024 | 164.590 RON | 68.717 RON | ||||
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
Interpretare
POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 164.590 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 68.717 RON (marjă 41.8%) și operează cu un număr mediu de 4 salariați. Datoriile totale sunt de 61.537 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ plătitor de TVA?▼
Da. POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO50492210.
Care este sediul social?▼
Drm. Valea Doftanei, Nr. 131A, Sector 6 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 61981.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru POWER DCF SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din București
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!