Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

AUTO SHOP SYA S.R.L.

AUTO SHOP SYA S.R.L. (CUI 50458552) este o firmă din Bacău, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AUTO SHOP SYA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AUTO SHOP SYA S.R.L.?

Denumire
AUTO SHOP SYA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 august 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

AUTO SHOP SYA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50458552. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 august 2024, sub numărul J2024017239004. Sediul social este în Bacău.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, AUTO SHOP SYA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Cal. Moldovei

NR. 167 · Mun. Bacău · Bacău

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AUTO SHOP SYA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei AUTO SHOP SYA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 22 august 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

276.720 RON

103.0%

Profit net 2025

32.497 RON

Marjă 11.7%

48.9%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

120.695 RON

26.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
092.240184.480276.72020242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru AUTO SHOP SYA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025276.720 RON32.497 RON
2024136.340 RON63.599 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL69.090 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:93.900 RON
Stocuri35.550 RON
Creante32.200 RON
Casa şi conturi la bănci26.150 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII120.695 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:42.295 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta276.720 RON
VENITURI TOTALE277.039 RON
CHELTUIELI TOTALE241.826 RON
Profit brut35.213 RON
Pierdere bruta
Profit net32.497 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

AUTO SHOP SYA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 276.720 RON, în creștere cu 103.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 32.497 RON (marjă 11.7%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 120.695 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este AUTO SHOP SYA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. AUTO SHOP SYA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Cal. Moldovei, Mun. Bacău, Bacău.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AUTO SHOP SYA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AUTO SHOP SYA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bacău

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC