Actualizat: 30 iun 2026
NRS LOGISTIC S.R.L.
NRS LOGISTIC S.R.L. (CUI 50454259) este o firmă din Vaslui, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4941. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre NRS LOGISTIC S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are NRS LOGISTIC S.R.L.?
- Denumire
- NRS LOGISTIC S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 22 august 2024
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 4941)?
CAEN
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
Transporturi rutiere de mărfuri
În Rev. 3 (în vigoare 2024+):
Redistribuit între: 4941, 5224
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 noiembrie 2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 noiembrie 2024 — prezent
Pe scurt despre firmă
NRS LOGISTIC S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50454259 și codul de TVA RO50454259. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 august 2024, sub numărul J2024017377007. Sediul social este în Vaslui.
Codul CAEN principal este 4941, corespunzând activității „transporturi rutiere de mărfuri". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.
Din punct de vedere fiscal, NRS LOGISTIC S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Str. Biruinţei, Nr. 20
Sat Simila Com. Zorleni · Vaslui
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma NRS LOGISTIC S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei NRS LOGISTIC S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
152.181 RON
66.6%Profit net 2025
15.125 RON
Marjă 9.9%
18.8%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
53.374 RON
139.2%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 152.181 RON | 15.125 RON |
| 2024 | 91.349 RON | 18.625 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
NRS LOGISTIC S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 152.181 RON, în creștere cu 66.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 15.125 RON (marjă 9.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 53.374 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este NRS LOGISTIC S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. NRS LOGISTIC S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO50454259.
Care este sediul social?▼
Str. Biruinţei, Nr. 20, Sat Simila Com. Zorleni, Vaslui.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru NRS LOGISTIC S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Vaslui
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!