Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

DANUBIUS DELUXE S.R.L.

DANUBIUS DELUXE S.R.L. (CUI 50419847) este o firmă din Teleorman, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4645. Date oficiale ANAF.

CAEN:4645

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre DANUBIUS DELUXE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are DANUBIUS DELUXE S.R.L.?

Denumire
DANUBIUS DELUXE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
7 august 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4645)?

CAEN

4645

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 octombrie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 octombrie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

DANUBIUS DELUXE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50419847 și codul de TVA RO50419847. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 7 august 2024, sub numărul J2024015505008. Sediul social este în Teleorman.

Codul CAEN principal este 4645, corespunzând activității „comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, DANUBIUS DELUXE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Independenţei, Nr. 66

Orş. Zimnicea · Teleorman

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma DANUBIUS DELUXE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei DANUBIUS DELUXE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 7 august 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

106.877 RON

7230.4%

Profit net 2025

-31.847 RON

Pierdere

28.4%

Salariați

1

Datorii 2025

216.738 RON

142.4%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-44.4705.97956.428106.87720242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru DANUBIUS DELUXE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025106.877 RON-31.847 RON
20241.458 RON-44.470 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:140.621 RON
Stocuri118.614 RON
Creante15.179 RON
Casa şi conturi la bănci6.828 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII216.738 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-76.117 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta106.877 RON
VENITURI TOTALE107.011 RON
CHELTUIELI TOTALE138.858 RON
Profit brut
Pierdere bruta31.847 RON
Profit net
Pierdere neta31.847 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

DANUBIUS DELUXE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 106.877 RON, în creștere cu 7230.4% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 31.847 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 216.738 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -76.117 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este DANUBIUS DELUXE S.R.L. plătitor de TVA?

Da. DANUBIUS DELUXE S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO50419847.

Care este sediul social?

Str. Independenţei, Nr. 66, Orş. Zimnicea, Teleorman.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru DANUBIUS DELUXE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre DANUBIUS DELUXE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Teleorman

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC