Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L.

BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. (CUI 50189349) este o firmă din București, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 7021. Date oficiale ANAF.

CAEN:7021

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

Denumire
BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
5 iunie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 7021)?

CAEN

7021

CAEN Rev. 22008-2024

Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Cod nou: 7330

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50189349. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 5 iunie 2024, sub numărul J40/11206/2024. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 7021, corespunzând activității „activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Brăiliţa, Nr. 9

CAMERA 1 · Sector 3 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 31456

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 5 iunie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

150.858 RON

115.5%

Profit net 2025

73.681 RON

Marjă 48.8%

99.6%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

33.034 RON

38.3%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
050.286100.572150.85820242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025150.858 RON73.681 RON
202470.000 RON36.916 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL2.073 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:104.882 RON
Stocuri
Creante88.198 RON
Casa şi conturi la bănci16.684 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII33.034 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:73.921 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta150.858 RON
VENITURI TOTALE150.879 RON
CHELTUIELI TOTALE75.795 RON
Profit brut75.084 RON
Pierdere bruta
Profit net73.681 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 150.858 RON, în creștere cu 115.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 73.681 RON (marjă 48.8%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 33.034 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Brăiliţa, Nr. 9, Sector 3 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 31456.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre BALTAG PUBLIC RELATIONS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC