Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

ADA DREAM S.R.L.

ADA DREAM S.R.L. (CUI 50021972) este o firmă din București, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4776. Date oficiale ANAF.

CAEN:4776

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ADA DREAM S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ADA DREAM S.R.L.?

Denumire
ADA DREAM S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
29 aprilie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4776)?

CAEN

4776

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2026 — prezent

Pe scurt despre firmă

ADA DREAM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 50021972 și codul de TVA RO50021972. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 29 aprilie 2024, sub numărul J2024008972402. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 4776, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ADA DREAM S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Int. Chintalului, Nr. 3-5

CAMERA 1 · Sector 2 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 23334

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ADA DREAM S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ADA DREAM S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 29 aprilie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

662.518 RON

Profit net 2025

82.422 RON

Marjă 12.4%

Salariați

1

Datorii 2025

126.198 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru ADA DREAM S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025662.518 RON82.422 RON
2024

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:162.775 RON
Stocuri107.325 RON
Creante525 RON
Casa şi conturi la bănci54.925 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII126.198 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:36.577 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta662.518 RON
VENITURI TOTALE663.518 RON
CHELTUIELI TOTALE565.769 RON
Profit brut97.749 RON
Pierdere bruta
Profit net82.422 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

ADA DREAM S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 662.518 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 82.422 RON (marjă 12.4%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 126.198 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ADA DREAM S.R.L. plătitor de TVA?

Da. ADA DREAM S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO50021972.

Care este sediul social?

Int. Chintalului, Nr. 3-5, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 23334.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ADA DREAM S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ADA DREAM S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC