Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

BOGBUH ADVISORY S.R.L.

BOGBUH ADVISORY S.R.L. (CUI 49953085) este o firmă din București, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 5630. Date oficiale ANAF.

CAEN:5630

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre BOGBUH ADVISORY S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are BOGBUH ADVISORY S.R.L.?

Denumire
BOGBUH ADVISORY S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
16 aprilie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5630)?

CAEN

5630

CAEN Rev. 22008-2023

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 mai 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 mai 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

BOGBUH ADVISORY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49953085 și codul de TVA RO49953085. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2024, sub numărul J2024008049407. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 5630, corespunzând activității „baruri și alte activități de servire a băuturilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, BOGBUH ADVISORY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Ion Luca Caragiale, Nr. 22

Sector 2 Mun. Bucureşti · București · Cod poștal 20045

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma BOGBUH ADVISORY S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei BOGBUH ADVISORY S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 16 aprilie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

7.960 RON

92.5%

Profit net 2025

-6.538 RON

Pierdere

62.4%

Salariați

100.0%

Datorii 2025

49.275 RON

25.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-17.37923.75964.897106.03520242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru BOGBUH ADVISORY S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20257.960 RON-6.538 RON
2024106.035 RON-17.379 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:25.558 RON
Stocuri8.507 RON
Creante2.003 RON
Casa şi conturi la bănci15.048 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII49.275 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-23.717 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta7.960 RON
VENITURI TOTALE12.611 RON
CHELTUIELI TOTALE19.149 RON
Profit brut
Pierdere bruta6.538 RON
Profit net
Pierdere neta6.538 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

BOGBUH ADVISORY S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 7.960 RON, în scădere cu 92.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 6.538 RON. Datoriile totale sunt de 49.275 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -23.717 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este BOGBUH ADVISORY S.R.L. plătitor de TVA?

Da. BOGBUH ADVISORY S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO49953085.

Care este sediul social?

Str. Ion Luca Caragiale, Nr. 22, Sector 2 Mun. Bucureşti, București, cod poștal 20045.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BOGBUH ADVISORY S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre BOGBUH ADVISORY S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC