Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 30 iun 2026

SLOT PUB S.R.L.

SLOT PUB S.R.L. (CUI 49647752) este o firmă din Ilfov, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 5630. Date oficiale ANAF.

CAEN:5630

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre SLOT PUB S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are SLOT PUB S.R.L.?

Denumire
SLOT PUB S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
22 februarie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 5630)?

CAEN

5630

CAEN Rev. 22008-2023

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

SLOT PUB S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49647752. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 22 februarie 2024, sub numărul J23/1441/2024. Sediul social este în Ilfov.

Codul CAEN principal este 5630, corespunzând activității „baruri și alte activități de servire a băuturilor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, SLOT PUB S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Şos. Tudor Vladimirescu, Nr. 156

SPATIUL NR.2 · Sat Domneşti Com. Domneşti · Ilfov · Cod poștal 77090

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma SLOT PUB S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei SLOT PUB S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 22 februarie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

100.0%

Profit net 2025

-100.301 RON

Pierdere

114.4%

Salariați

3

75.0%

Datorii 2025

10.508 RON

94.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-100.301166.107432.514698.92220242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru SLOT PUB S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-100.301 RON
202458.522 RON698.922 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:609.128 RON
Stocuri57.976 RON
Creante28.939 RON
Casa şi conturi la bănci522.213 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII10.508 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:598.620 RON
Capital subscris varsat
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE62.952 RON
CHELTUIELI TOTALE161.364 RON
Profit brut
Pierdere bruta98.412 RON
Profit net
Pierdere neta100.301 RON
Numar mediu de salariati3 RON

Interpretare

SLOT PUB S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de , în scădere cu 100.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 100.301 RON și operează cu un număr mediu de 3 salariați. Datoriile totale sunt de 10.508 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este SLOT PUB S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. SLOT PUB S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Şos. Tudor Vladimirescu, Nr. 156, Sat Domneşti Com. Domneşti, Ilfov, cod poștal 77090.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SLOT PUB S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre SLOT PUB S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC