Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

HIDROMAO DKN S.R.L.

HIDROMAO DKN S.R.L. (CUI 49522058) este o firmă din Timiş, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre HIDROMAO DKN S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are HIDROMAO DKN S.R.L.?

Denumire
HIDROMAO DKN S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
2 februarie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

HIDROMAO DKN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49522058 și codul de TVA RO49522058. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 februarie 2024, sub numărul J35/432/2024. Sediul social este în Timiş.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, HIDROMAO DKN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Amforei, Nr. 10

Mun. Timişoara · Timiş · Cod poștal 300660

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma HIDROMAO DKN S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei HIDROMAO DKN S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 2 februarie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2025

743.634 RON

76.6%

Profit net 2025

-2.185 RON

Pierdere

103.3%

Salariați

2

100.0%

Datorii 2025

141.998 RON

1322.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-2.185246.421495.028743.63420242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru HIDROMAO DKN S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025743.634 RON-2.185 RON
2024420.976 RON65.400 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL148.937 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:56.476 RON
Stocuri244 RON
Creante10.334 RON
Casa şi conturi la bănci45.898 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII141.998 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:63.415 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta743.634 RON
VENITURI TOTALE743.634 RON
CHELTUIELI TOTALE729.717 RON
Profit brut13.917 RON
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta2.185 RON
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

HIDROMAO DKN S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 743.634 RON, în creștere cu 76.6% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 2.185 RON și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 141.998 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este HIDROMAO DKN S.R.L. plătitor de TVA?

Da. HIDROMAO DKN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO49522058.

Care este sediul social?

Str. Amforei, Nr. 10, Mun. Timişoara, Timiş, cod poștal 300660.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru HIDROMAO DKN S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre HIDROMAO DKN S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Timiş

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC