Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 4 iul 2026

TRUST UTI TRANS S.R.L.

TRUST UTI TRANS S.R.L. (CUI 49419827) este o firmă din Iaşi, înființată în 2024, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre TRUST UTI TRANS S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are TRUST UTI TRANS S.R.L.?

Denumire
TRUST UTI TRANS S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
17 ianuarie 2024
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 martie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 martie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

TRUST UTI TRANS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49419827 și codul de TVA RO49419827. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2024, sub numărul J22/164/2024. Sediul social este în Iaşi.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, TRUST UTI TRANS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Sat Isaiia Com. Răducăneni · Iaşi · Cod poștal 707402

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma TRUST UTI TRANS S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei TRUST UTI TRANS S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Firmă înființată în 17 ianuarie 2024. Date financiare în acumulare.

Cifra afaceri 2024

7.200 RON

Profit net 2024

-24.682 RON

Pierdere

Salariați

Datorii 2024

41.841 RON

Bilanț ANAF multi-an pentru TRUST UTI TRANS S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
20247.200 RON-24.682 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:17.359 RON
Stocuri2.074 RON
Creante13.050 RON
Casa şi conturi la bănci2.235 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII41.841 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-24.482 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta7.200 RON
VENITURI TOTALE7.200 RON
CHELTUIELI TOTALE31.882 RON
Profit brut
Pierdere bruta24.682 RON
Profit net
Pierdere neta24.682 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

TRUST UTI TRANS S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 7.200 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 24.682 RON. Datoriile totale sunt de 41.841 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -24.482 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este TRUST UTI TRANS S.R.L. plătitor de TVA?

Da. TRUST UTI TRANS S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO49419827.

Care este sediul social?

, Nr. 37, Sat Isaiia Com. Răducăneni, Iaşi, cod poștal 707402.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru TRUST UTI TRANS S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre TRUST UTI TRANS S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Iaşi

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC