Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

ATELIER MIRIAM S.R.L.

ATELIER MIRIAM S.R.L. (CUI 49176701) este o firmă din Neamţ, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4690. Date oficiale ANAF.

CAEN:4690

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre ATELIER MIRIAM S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are ATELIER MIRIAM S.R.L.?

Denumire
ATELIER MIRIAM S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
23 noiembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4690)?

CAEN

4690

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu ridicata nespecializat

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu ridicata nespecializat

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

Anulat 13 februarie 2026

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Anulat

Anulare TVA

19 ianuarie 2026 — 13 februarie 2026

Pe scurt despre firmă

ATELIER MIRIAM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49176701. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 23 noiembrie 2023, sub numărul J2023001169277. Sediul social este în Neamţ.

Codul CAEN principal este 4690, corespunzând activității „comerț cu ridicata nespecializat". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, ATELIER MIRIAM S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Gheorghe Asachi, Nr. 38

Mun. Piatra Neamţ · Neamţ · Cod poștal 610030

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma ATELIER MIRIAM S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei ATELIER MIRIAM S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

-17.648 RON

103.2%

Profit net 2025

-57.912 RON

Pierdere

155.2%

Salariați

Datorii 2025

98.936 RON

94.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-57.912144.447346.805549.16420242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru ATELIER MIRIAM S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025-17.648 RON-57.912 RON
2024549.164 RON105.008 RON
2023Bilanț nedepus pentru acest an

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Casa şi conturi la bănci87.433 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII98.936 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:47.296 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta-17.648 RON
VENITURI TOTALE-17.648 RON
CHELTUIELI TOTALE40.264 RON
Profit brut
Pierdere bruta57.912 RON
Profit net
Pierdere neta57.912 RON
Numar mediu de salariati
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL57.516 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:88.716 RON
Stocuri1.260 RON
Creante23 RON

Interpretare

ATELIER MIRIAM S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de -17.648 RON, în scădere cu 103.2% față de 2024. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 57.912 RON. Datoriile totale sunt de 98.936 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este ATELIER MIRIAM S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. ATELIER MIRIAM S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Gheorghe Asachi, Nr. 38, Mun. Piatra Neamţ, Neamţ, cod poștal 610030.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru ATELIER MIRIAM S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre ATELIER MIRIAM S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Neamţ

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC