Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

AMB MOTO SERV S.R.L.

AMB MOTO SERV S.R.L. (CUI 49105085) este o firmă din Sibiu, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4540. Date oficiale ANAF.

CAEN:4540

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre AMB MOTO SERV S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are AMB MOTO SERV S.R.L.?

Denumire
AMB MOTO SERV S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
13 noiembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4540)?

CAEN

4540

CAEN Rev. 22008-2024

Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4618, 4673, 4783, 9532, 9540

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 februarie 2025

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 februarie 2025 — prezent

Pe scurt despre firmă

AMB MOTO SERV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49105085 și codul de TVA RO49105085. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 13 noiembrie 2023, sub numărul J32/2131/2023. Sediul social este în Sibiu.

Codul CAEN principal este 4540, corespunzând activității „comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, AMB MOTO SERV S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Valea Moaşei, Nr. 267

Sat Sebeşu de Sus Com. Racoviţa · Sibiu · Cod poștal 557196

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma AMB MOTO SERV S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei AMB MOTO SERV S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

147.498 RON

4.5%

Profit net 2025

1.517 RON

Marjă 1.0%

92.3%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2025

14.183 RON

79.7%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-3.93046.54697.022147.498202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru AMB MOTO SERV S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025147.498 RON1.517 RON
2024141.193 RON789 RON
2023-3.930 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:7.759 RON
Stocuri7.576 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci183 RON
CHELTUIELI IN AVANS5.000 RON
DATORII14.183 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-1.424 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta147.498 RON
VENITURI TOTALE147.498 RON
CHELTUIELI TOTALE144.506 RON
Profit brut2.992 RON
Pierdere bruta
Profit net1.517 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

AMB MOTO SERV S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 147.498 RON, în creștere cu 4.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 1.517 RON (marjă 1.0%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 14.183 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -1.424 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este AMB MOTO SERV S.R.L. plătitor de TVA?

Da. AMB MOTO SERV S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO49105085.

Care este sediul social?

Str. Valea Moaşei, Nr. 267, Sat Sebeşu de Sus Com. Racoviţa, Sibiu, cod poștal 557196.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru AMB MOTO SERV S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre AMB MOTO SERV S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Sibiu

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC