Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 aug 2026

CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.

CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. (CUI 49087078) este o firmă din Suceava, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 8695. Date oficiale ANAF.

CAEN:8695

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.?

Denumire
CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
8 noiembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 8695)?

CAEN

8695

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de fizioterapie

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49087078. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 2023, sub numărul J2023001921330. Sediul social este în Suceava.

Din punct de vedere fiscal, CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Mărăşeşti, Nr. 18

Sat Tisăuţi Com. Ipoteşti · Suceava · Cod poștal 727327

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.. Anterior, firma a fost cunoscută sub denumirile: FIZIO MEDICAL CENTER SRL (2023) și CENTRUL DE RECUPERARE SFANTUL ANDREI SRL (2024–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.360 RON

Profit net 2025

-5.519 RON

Pierdere

76.9%

Salariați

100.0%

Datorii 2025

63.151 RON

10.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-23.939-15.506-7.0731.360202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.360 RON-5.519 RON
2024-23.939 RON
2023-973 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL23.262 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:9.659 RON
Stocuri8.508 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci1.151 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII63.151 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-30.230 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.360 RON
VENITURI TOTALE1.360 RON
CHELTUIELI TOTALE6.879 RON
Profit brut
Pierdere bruta5.519 RON
Profit net
Pierdere neta5.519 RON
Numar mediu de salariati

Interpretare

CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.360 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 5.519 RON. Datoriile totale sunt de 63.151 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -30.230 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Mărăşeşti, Nr. 18, Sat Tisăuţi Com. Ipoteşti, Suceava, cod poștal 727327.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CENTRUL DE RECUPERARE SFÂNTUL ANDREI S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Suceava

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC