Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

PET HOUSE AUTO S.R.L.

PET HOUSE AUTO S.R.L. (CUI 49070297) este o firmă din Arad, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4782. Date oficiale ANAF.

CAEN:4782

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre PET HOUSE AUTO S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are PET HOUSE AUTO S.R.L.?

Denumire
PET HOUSE AUTO S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
6 noiembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4782)?

CAEN

4782

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4751, 4771, 4772, 4779

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

PET HOUSE AUTO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49070297. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 6 noiembrie 2023, sub numărul J2023001678025. Sediul social este în Arad.

Codul CAEN principal este 4782, corespunzând activității „comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, PET HOUSE AUTO S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Poetului, Nr. 61

Mun. Arad · Arad · Cod poștal 310345

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma PET HOUSE AUTO S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei PET HOUSE AUTO S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

184.323 RON

27.8%

Profit net 2025

24.758 RON

Marjă 13.4%

12.9%

Salariați

100.0%

Datorii 2025

1.262 RON

81.1%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
085.086170.171255.257202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru PET HOUSE AUTO S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025184.323 RON24.758 RON
2024255.257 RON28.419 RON
202331.865 RON4.440 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:26.260 RON
Stocuri167 RON
Creante17.965 RON
Casa şi conturi la bănci8.128 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII1.262 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:24.998 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta184.323 RON
VENITURI TOTALE184.323 RON
CHELTUIELI TOTALE154.957 RON
Profit brut29.366 RON
Pierdere bruta
Profit net24.758 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

PET HOUSE AUTO S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 184.323 RON, în scădere cu 27.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 24.758 RON (marjă 13.4%). Datoriile totale sunt de 1.262 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este PET HOUSE AUTO S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. PET HOUSE AUTO S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Poetului, Nr. 61, Mun. Arad, Arad, cod poștal 310345.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru PET HOUSE AUTO S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre PET HOUSE AUTO S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Arad

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC