Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

MIRIAM BIJOU S.R.L.

MIRIAM BIJOU S.R.L. (CUI 49047626) este o firmă din București, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4791. Date oficiale ANAF.

CAEN:4791

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre MIRIAM BIJOU S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are MIRIAM BIJOU S.R.L.?

Denumire
MIRIAM BIJOU S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
2 noiembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4791)?

CAEN

4791

CAEN Rev. 22008-2023

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4711, 4712, 4721, 4722, 4723, 4724, 4725, 4726, 4727, 4740, 4751, 4752, 4753, 4754, 4755, 4761, 4762, 4763, 4764, 4769, 4771, 4772, 4773, 4774, 4775, 4776, 4777, 4778, 4779, 4782, 4783, 4791

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

MIRIAM BIJOU S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 49047626. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 2 noiembrie 2023, sub numărul J40/20690/2023. Sediul social este în București.

Codul CAEN principal este 4791, corespunzând activității „comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin internet". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, MIRIAM BIJOU S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Camil Ressu, Nr. 76

Sector 3 Mun. Bucureşti · București

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma MIRIAM BIJOU S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei MIRIAM BIJOU S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

71.843 RON

Profit net 2024

-103.310 RON

Pierdere

1266.7%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2024

127.990 RON

122.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-103.310-44.92613.45971.84320232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru MIRIAM BIJOU S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
202471.843 RON-103.310 RON
2023-7.559 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:17.322 RON
Stocuri7.736 RON
Creante74 RON
Casa şi conturi la bănci9.512 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII127.990 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-110.668 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta71.843 RON
VENITURI TOTALE71.843 RON
CHELTUIELI TOTALE174.434 RON
Profit brut
Pierdere bruta102.591 RON
Profit net
Pierdere neta103.310 RON
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

MIRIAM BIJOU S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 71.843 RON. Firma a încheiat anul cu o pierdere netă de 103.310 RON și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 127.990 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -110.668 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este MIRIAM BIJOU S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. MIRIAM BIJOU S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bld. Camil Ressu, Nr. 76, Sector 3 Mun. Bucureşti, București.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru MIRIAM BIJOU S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre MIRIAM BIJOU S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din București

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC