Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 aug 2026

HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L.

HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. (CUI 48918888) este o firmă din Giurgiu, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 9622. Date oficiale ANAF.

CAEN:9622

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L.?

Denumire
HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
10 octombrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 9622)?

CAEN

9622

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de tratament și înfrumusețare

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48918888. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 10 octombrie 2023, sub numărul J2024000422527. Sediul social este în Giurgiu.

Din punct de vedere fiscal, HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Cazanului, Nr. 4B

cvartal 39. parcela 402 · Sat Gostinari Com. Gostinari · Giurgiu · Cod poștal 87105

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

11.530 RON

Profit net 2025

6.508 RON

Marjă 56.4%

212.0%

Salariați

Datorii 2025

8.619 RON

12.2%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-5.811-315.75011.530202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202511.530 RON6.508 RON
2024-5.811 RON
2023-461 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:9.055 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci9.055 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII8.619 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:436 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta11.530 RON
VENITURI TOTALE24.882 RON
CHELTUIELI TOTALE17.328 RON
Profit brut7.554 RON
Pierdere bruta
Profit net6.508 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 11.530 RON. Firma a încheiat anul cu un profit net de 6.508 RON (marjă 56.4%). Datoriile totale sunt de 8.619 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Cazanului, Nr. 4B, Sat Gostinari Com. Gostinari, Giurgiu, cod poștal 87105.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre HOUSE OF NAILS BY ANDREEA STOICA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Giurgiu

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC