Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 2 iul 2026

METAL TECH BISTRITA S.R.L.

METAL TECH BISTRITA S.R.L. (CUI 48859900) este o firmă din Bistriţa-Năsăud, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre METAL TECH BISTRITA S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are METAL TECH BISTRITA S.R.L.?

Denumire
METAL TECH BISTRITA S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
28 septembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

METAL TECH BISTRITA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48859900. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 2023, sub numărul J06/915/2023. Sediul social este în Bistriţa-Năsăud.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, METAL TECH BISTRITA S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. George Matheiu, Nr. 3

Loc. Unirea Mun. Bistriţa · Bistriţa-Năsăud · Cod poștal 420005

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma METAL TECH BISTRITA S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei METAL TECH BISTRITA S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

Profit net 2025

100.0%

Salariați

Datorii 2025

16.000 RON

0.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-1.516-6172821.18120232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru METAL TECH BISTRITA S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025
2024-1.516 RON
20231.181 RON42 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:14.826 RON
Stocuri
Creante
Casa şi conturi la bănci14.826 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII16.000 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:-1.174 RON
Capital subscris varsat300 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta
VENITURI TOTALE
CHELTUIELI TOTALE
Profit brut
Pierdere bruta
Profit net
Pierdere neta
Numar mediu de salariati

Interpretare

METAL TECH BISTRITA S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de .. Datoriile totale sunt de 16.000 RON. Capitalurile proprii sunt în deficit la -1.174 RON, ceea ce poate indica necesitatea recapitalizării. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este METAL TECH BISTRITA S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. METAL TECH BISTRITA S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. George Matheiu, Nr. 3, Loc. Unirea Mun. Bistriţa, Bistriţa-Năsăud, cod poștal 420005.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru METAL TECH BISTRITA S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre METAL TECH BISTRITA S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Bistriţa-Năsăud

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC