Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 29 iun 2026

CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.

CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. (CUI 48795238) este o firmă din Ilfov, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 3100. Date oficiale ANAF.

CAEN:3100

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.?

Denumire
CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
18 septembrie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 3100)?

CAEN

3100

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Fabricarea de mobilă

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48795238. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 18 septembrie 2023, sub numărul J23/6054/2023. Sediul social este în Ilfov.

Din punct de vedere fiscal, CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Gladiolelor, Nr. 4

Sat Snagov Com. Snagov · Ilfov · Cod poștal 77165

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.. Anterior, firma s-a numit CONSTRUCTII MOBILA MIAL (2023–2025).

Care e cifra de afaceri a firmei CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

51.430 RON

314.8%

Profit net 2025

4.613 RON

Marjă 9.0%

2035.6%

Salariați

2

Datorii 2025

11.302 RON

438.2%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-86116.56934.00051.430202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
202551.430 RON4.613 RON
202412.400 RON216 RON
2023-861 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:15.470 RON
Stocuri1.426 RON
Creante
Casa şi conturi la bănci14.044 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII11.302 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:4.168 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta51.430 RON
VENITURI TOTALE51.430 RON
CHELTUIELI TOTALE45.960 RON
Profit brut5.470 RON
Pierdere bruta
Profit net4.613 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 51.430 RON, în creștere cu 314.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 4.613 RON (marjă 9.0%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 11.302 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Gladiolelor, Nr. 4, Sat Snagov Com. Snagov, Ilfov, cod poștal 77165.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CONSTRUCTII & MOBILA MIAL S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Ilfov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC