Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 3 iul 2026

KSZ SERVICE S.R.L.

KSZ SERVICE S.R.L. (CUI 48711903) este o firmă din Harghita, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4520. Date oficiale ANAF.

CAEN:4520

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre KSZ SERVICE S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are KSZ SERVICE S.R.L.?

Denumire
KSZ SERVICE S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
31 august 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4520)?

CAEN

4520

CAEN Rev. 22008-2024

Întreținerea și repararea autovehiculelor

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 9531, 9540

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

KSZ SERVICE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48711903. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 31 august 2023, sub numărul J19/402/2023. Sediul social este în Harghita.

Codul CAEN principal este 4520, corespunzând activității „întreținerea și repararea autovehiculelor". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, KSZ SERVICE S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Kossuth Lajos, Nr. 123A

Mun. Gheorgheni · Harghita · Cod poștal 535500

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma KSZ SERVICE S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei KSZ SERVICE S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

385.086 RON

36.5%

Profit net 2025

1.070 RON

Marjă 0.3%

75.6%

Salariați

2

100.0%

Datorii 2025

145.238 RON

59.6%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0128.362256.724385.086202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru KSZ SERVICE S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025385.086 RON1.070 RON
2024282.188 RON4.389 RON
202333.637 RON2.455 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL38.213 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:114.430 RON
Stocuri82.489 RON
Creante5.530 RON
Casa şi conturi la bănci26.411 RON
CHELTUIELI IN AVANS710 RON
DATORII145.238 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:8.115 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta385.086 RON
VENITURI TOTALE409.143 RON
CHELTUIELI TOTALE401.689 RON
Profit brut7.454 RON
Pierdere bruta
Profit net1.070 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati2 RON

Interpretare

KSZ SERVICE S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 385.086 RON, în creștere cu 36.5% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 1.070 RON (marjă 0.3%) și operează cu un număr mediu de 2 salariați. Datoriile totale sunt de 145.238 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este KSZ SERVICE S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. KSZ SERVICE S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Str. Kossuth Lajos, Nr. 123A, Mun. Gheorgheni, Harghita, cod poștal 535500.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru KSZ SERVICE S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre KSZ SERVICE S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Harghita

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC