Actualizat: 3 iul 2026
SMART LUCKY CAR S.R.L.
SMART LUCKY CAR S.R.L. (CUI 48387697) este o firmă din Bihor, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 9531. Date oficiale ANAF.
Date oficiale ANAF
actualizate zilnic
Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit
Constatator ONRC
direct din pagina firmei
Extras CF ANCPI
pentru același sediu
Date publice oficiale
SnapCert agregă datele despre SMART LUCKY CAR S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).
Ce date publice are SMART LUCKY CAR S.R.L.?
- Denumire
- SMART LUCKY CAR S.R.L.
- Formă juridică
- SRL — Societate cu răspundere limitată
- Înființată la
- 26 iunie 2023
- Tip capital
- Privat — capital autohton
Cu ce se ocupă firma (CAEN 9531)?
CAEN
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Situație fiscală
Plătitor TVA
Da
Din 1 februarie 2024
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Istoric TVA
Înregistrare TVA
1 februarie 2024 — prezent
Pe scurt despre firmă
SMART LUCKY CAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48387697 și codul de TVA RO48387697. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 26 iunie 2023, sub numărul J2023001650058. Sediul social este în Bihor.
Din punct de vedere fiscal, SMART LUCKY CAR S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.
Sediu social
Pţa. Samuil Vulcan, Nr. 14A
Mun. Beiuş · Bihor · Cod poștal 415200
Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?
Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.
Denumire stabilă
Firma SMART LUCKY CAR S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.
Care e cifra de afaceri a firmei SMART LUCKY CAR S.R.L.?
Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor
Cifra afaceri 2025
418.269 RON
86.8%Profit net 2025
92.641 RON
Marjă 22.1%
14.8%Salariați
1
0.0%Datorii 2025
81.709 RON
134.1%Evoluție pe mai mulți ani
Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.
| An | Cifra afaceri | Profit net |
|---|---|---|
| 2025 | 418.269 RON | 92.641 RON |
| 2024 | 223.860 RON | 80.716 RON |
| 2023 | 445.080 RON | 324.675 RON |
Δ YoY = variația procentuală a cifrei de afaceri față de anul precedent (din engleză „Year-over-Year" — an pe an). Verde = creștere, roșu = scădere, gri = variație de la o bază mică (peste 1000%).
Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.
Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
Interpretare
SMART LUCKY CAR S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 418.269 RON, în creștere cu 86.8% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 92.641 RON (marjă 22.1%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 81.709 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.
Întrebări frecvente
Este SMART LUCKY CAR S.R.L. plătitor de TVA?▼
Da. SMART LUCKY CAR S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO48387697.
Care este sediul social?▼
Pţa. Samuil Vulcan, Nr. 14A, Mun. Beiuş, Bihor, cod poștal 415200.
Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru SMART LUCKY CAR S.R.L.?▼
Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →
Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?▼
Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →
Descoperă alte firme din Bihor
Selecție aleatorie din director
Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?
Descarcă aplicația GRATUIT de pe:
Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!