Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăNeplătitor TVA

Actualizat: 1 aug 2026

BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.

BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. (CUI 48292953) este o firmă din Braşov, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 6020. Date oficiale ANAF.

CAEN:6020

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.?

Denumire
BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
8 iunie 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 6020)?

CAEN

6020

CAEN Rev. 22008-2023

Activități de difuzare a programelor de televiziune

CAEN Rev. 3în vigoare 2024+

Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video

Situație fiscală

Plătitor TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Pe scurt despre firmă

BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48292953. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 8 iunie 2023, sub numărul J2023001638087. Sediul social este în Braşov.

Codul CAEN principal este 6020, corespunzând activității „activități de difuzare a programelor de televiziune". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. nu este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Bld. Mihail Săulescu, Nr. 141

Orş. Predeal · Braşov · Cod poștal 505300

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Firma și-a schimbat denumirea

Denumirea actuală este BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.. Anterior, firma s-a numit BRASOV MEDIA TV SRL (2023–2024).

Care e cifra de afaceri a firmei BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2024 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2024

166.450 RON

991.5%

Profit net 2024

11.453 RON

Marjă 6.9%

482.1%

Salariați

1

0.0%

Datorii 2024

18.306 RON

44.5%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
-2.99753.485109.968166.45020232024

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
2025Bilanț nedepus pentru acest an
2024166.450 RON11.453 RON
202315.250 RON-2.997 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2024 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:26.962 RON
Stocuri2.368 RON
Creante900 RON
Casa şi conturi la bănci23.694 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII18.306 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:8.656 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta166.450 RON
VENITURI TOTALE166.450 RON
CHELTUIELI TOTALE153.365 RON
Profit brut13.085 RON
Pierdere bruta
Profit net11.453 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati1 RON

Interpretare

BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. a raportat în anul 2024 o cifră de afaceri de 166.450 RON, în creștere cu 991.5% față de 2023. Firma a încheiat anul cu un profit net de 11.453 RON (marjă 6.9%) și operează cu un număr mediu de 1 salariați. Datoriile totale sunt de 18.306 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. plătitor de TVA?

Nu. BRAŞOV MEDIA TV S.R.L. nu este în prezent înregistrată ca plătitor de TVA.

Care este sediul social?

Bld. Mihail Săulescu, Nr. 141, Orş. Predeal, Braşov, cod poștal 505300.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru BRAŞOV MEDIA TV S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre BRAŞOV MEDIA TV S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Braşov

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC