Sari la conținut
SnapCertSnapCert
Firmă activăPlătitor TVA

Actualizat: 1 aug 2026

CM LUXUS FASSADEN S.R.L.

CM LUXUS FASSADEN S.R.L. (CUI 48261680) este o firmă din Hunedoara, înființată în 2023, înregistrată la codul CAEN 4120. Date oficiale ANAF.

CAEN:4120

Date oficiale ANAF
actualizate zilnic

Aplicație iOS & Android
descarcă gratuit

Constatator ONRC
direct din pagina firmei

Extras CF ANCPI
pentru același sediu

Date publice oficiale

SnapCert agregă datele despre CM LUXUS FASSADEN S.R.L. din sursele oficiale: ANAF (Agenția Națională de Administrare Fiscală) și ONRC (Oficiul Național al Registrului Comerțului).

Ce date publice are CM LUXUS FASSADEN S.R.L.?

Denumire
CM LUXUS FASSADEN S.R.L.
Formă juridică
SRL — Societate cu răspundere limitată
Înființată la
31 mai 2023
Tip capital
Privat — capital autohton

Cu ce se ocupă firma (CAEN 4120)?

CAEN

4120

CAEN Rev. 22008-2024

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În Rev. 3 (în vigoare 2024+):

Redistribuit între: 4100, 9130

Situație fiscală

Plătitor TVA

Da

Din 1 ianuarie 2024

TVA la încasare

Nu

Split TVA

Nu

Istoric TVA

Activ

Înregistrare TVA

1 ianuarie 2024 — prezent

Pe scurt despre firmă

CM LUXUS FASSADEN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă, înregistrată în România cu codul unic de identificare (CUI) 48261680 și codul de TVA RO48261680. Firma a fost înmatriculată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2023, sub numărul J20/681/2023. Sediul social este în Hunedoara.

Codul CAEN principal este 4120, corespunzând activității „lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale". Această clasificare reflectă domeniul declarat oficial al firmei la registrul ANAF.

Din punct de vedere fiscal, CM LUXUS FASSADEN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA la data ultimei actualizări. Aceste informații sunt preluate din surse publice ANAF și pot fi confirmate printr-un Certificat Constatator ONRC oficial, comandat direct din această pagină.

Sediu social

Str. Sarmizegetusa, Nr. 19B

Orş. Haţeg · Hunedoara · Cod poștal 335500

Ai nevoie de Extras Carte Funciară pentru acest sediu?

Extras CF ANCPI livrat instant în aplicație și pe email.

Comandă Extras CF ANCPI

Denumire stabilă

Firma CM LUXUS FASSADEN S.R.L. și-a păstrat denumirea de-a lungul activității.

Care e cifra de afaceri a firmei CM LUXUS FASSADEN S.R.L.?

Ultim bilanț depus: 2025 · Sursa: Ministerul Finanțelor

Cifra afaceri 2025

1.1M RON

83.0%

Profit net 2025

288.951 RON

Marjă 26.5%

107.9%

Salariați

6

100.0%

Datorii 2025

518.497 RON

228.0%

Evoluție pe mai mulți ani

Cifră afaceriProfit net
0362.941725.8821.1M202320242025

Cifră de afaceri netă = veniturile totale obținute din vânzarea produselor și prestarea serviciilor, fără TVA și fără reduceri comerciale acordate. Profit net = câștigul rămas după scăderea tuturor cheltuielilor și a impozitelor din veniturile totale.

Bilanț ANAF multi-an pentru CM LUXUS FASSADEN S.R.L. — cifra afaceri, profit net, datorii, capitaluri, salariați, variație YoY.
AnCifra afaceriProfit net
20251.1M RON288.951 RON
2024594.920 RON138.988 RON
2023477.847 RON59.271 RON

Cifrele provin din bilanțurile oficiale depuse de firmă la ANAF / Ministerul Finanțelor. Dacă apare „—", înseamnă că bilanțul nu a fost depus pentru acel an sau datele sunt indisponibile. Variațiile mari pot reflecta activitate intermitentă, schimbarea profilului de business sau bilanțuri parțiale.

Vezi toți cei 20 indicatori din bilanț 2025 (standard)
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL172.343 RON
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL, din care:635.345 RON
Stocuri
Creante566.961 RON
Casa şi conturi la bănci68.384 RON
CHELTUIELI IN AVANS
DATORII518.497 RON
VENITURI IN AVANS
PROVIZIOANE
CAPITALURI - TOTAL, din care:289.191 RON
Capital subscris varsat200 RON
Patrimoniul regiei
Cifra de afaceri neta1.1M RON
VENITURI TOTALE1.1M RON
CHELTUIELI TOTALE744.884 RON
Profit brut343.989 RON
Pierdere bruta
Profit net288.951 RON
Pierdere neta
Numar mediu de salariati6 RON

Interpretare

CM LUXUS FASSADEN S.R.L. a raportat în anul 2025 o cifră de afaceri de 1.1M RON, în creștere cu 83.0% față de 2024. Firma a încheiat anul cu un profit net de 288.951 RON (marjă 26.5%) și operează cu un număr mediu de 6 salariați. Datoriile totale sunt de 518.497 RON. Date oficiale Ministerul Finanțelor, conform bilanțului depus.

Întrebări frecvente

Este CM LUXUS FASSADEN S.R.L. plătitor de TVA?

Da. CM LUXUS FASSADEN S.R.L. este înregistrată ca plătitor de TVA. Codul de TVA este RO48261680.

Care este sediul social?

Str. Sarmizegetusa, Nr. 19B, Orş. Haţeg, Hunedoara, cod poștal 335500.

Cum obțin Certificatul Constatator ONRC pentru CM LUXUS FASSADEN S.R.L.?

Comanzi prin SnapCert și primești documentul în aplicație și pe email în câteva minute. Documentul conține toate datele oficiale: asociați, capital social, activități, sucursale și situația fiscală. Comandă acum →

Vreau și istoricul firmei. Cum obțin?

Raportul Istoric ONRC conține toate modificările prin care a trecut firma de la înființare: asociați, capital social, sediu, denumire, fuziuni, divizări. Livrat în aplicație și pe email. Comandă Raport Istoric ONRC →

Ați găsit o greșeală? Datele sunt preluate automat din surse publice ANAF — dacă observați informații incorecte sau învechite despre CM LUXUS FASSADEN S.R.L., vă rugăm să ne contactați și vom corecta cât mai rapid.

Descoperă alte firme din Hunedoara

Selecție aleatorie din director

Ai nevoie de Certificat Constatator online de la ONRC sau Extras Carte Funciară online de la ANCPI?

Descarcă aplicația GRATUIT de pe:

Sau caută SnapCert pe App Store, Magazin Play sau Google!

Comandă Constatator ONRC